پورتال اینترنتی شرکت ستاره شرق نکا :: 
نمایش بر اساس آرشیو ماهانه


 

RSS 2.0

 

 

   تست سرعت اینترنت شما
تاریخ :1348/10/11

آیا شما هم از سرویس های ADSL ویا وایمکس استفاده می کنید؟ سرعت و یا نرخ انتقال داده شما چقدر می باشد؟ سرعت دانلود اینترنت معمولا بر مبنا Kbps بیان می شود ماننده ۱۲۸Kbps ویا ۲۵۶Kbps. در واقع سرعت ۱۲۸Kbps به این معنی می باشد که شما می توانید حداکثر ۱۲۸۰۰۰ بیت در ثانیه از اینترنت دانلود کنید که این می تواند شامل دانلود کردن یک فایل ویا مشاهده کردن یک وب سایت باشد. طبیعی است که هرچه این نرخ بیشتر باشد سرعت دانلود کردن شما هم بیشتر خواهد بود


    ادامه مطلب ...


   

   حافظه پنهان یا cache چیست؟
تاریخ :1348/10/11

آشنایی با کش و نقش آن در سیستم های کامپیوتری

هرگاه درکامپیوتر شما برنامه ای بخواهد اجراشود از هارد دیسک فراخوانی شده ودر رم قرار میگیرد زیرا سرعت CPU بسیاربالاست وخواندن مستقیم اطلاعات از هارد که سرعت بسیارکمتری دارد سبب کندی کامپیوتر می شود. اما حافظه Ram با این که سرعت زیادی دارد قادر به هماهنگی کامل با سرعت CPU نیست به همین علت به واحد هایی از حافظه نیاز است که سرعتی بالاترداشته باشد و رابط بین Ram و CPU باشد.    ادامه مطلب ...


   

   نرم افزار آزاد
تاریخ :1348/10/11

بسیاری از تازه واردین به نرم افزار آزاد، به دلیل آنکه کلمه «free» در اصطلاح «free software» به آن گونه که ایشان انتظار دارند بکار نمی رود، دچار سردرگمی می شوند. برای ایشان free به معنی «رایگان» معنی می دهد. در واژه نامه انگلیسی برای واژه «free» تقریبا بیست معنی مختلف وجود دارد. فقط یکی از آنها معنی «رایگان» می دهد. مابقی آنها به اختیار، و نبودن محدودیت اشاره دارند. هنگامیکه ما از free software صحبت می کنیم، منظور ما آزادی است ،نه قیمت.


    ادامه مطلب ...


   

   چرا سرعت ADSL من کمتر از مقدار واقعی است؟
تاریخ :1348/10/11

یکی از مشکلاتی که کاربران اینترنت پر سرعت ایرانی! با آن دست و پنجه نرم میکنند سرعت پایین است. البته این پایین بودن سرعت چیزی فراتر از محدودیت کمبود سرعت توسط مخابران و ISP شماست. اگر شما هم احساس می کنید سرعت نت شما کمتر از آنی است که قبلا” داشته اید و مقدار سرعت کمتر از رقم قرارداد شما است ادامه مطلب را مطالعه کنید.
خوب برویم سر اصل مطلب. اینترنت پرسرعت در حال حاضر در کشور ما توسط خطوط ADSL واگذار میشود و سهم وایمکس در تامین اینترنت پر سرعت بسیار کم است. نکته دوم اینکه در بخش عمده کشور ما فیبر نوری وجود ندارد و یا اقلا” جز در خطوط اصلی هنوز خطوط فرعی و انشعابی همان سیمهای مسی آشنای همیشگی هستند که در این نوع خطوط مشکل میرایش و نویز بسیار چشمگیر است و با افزایش مسافت شما از مرکز مخابراتی بر مشکلات آن افزوده هم می شود.


    ادامه مطلب ...


   

   تبدیل کردن گوشی موبایل به مودم وایرلس
تاریخ :1348/10/11

اگر تاکنون خبر نداشته اید که گوشی موبایل هوشمند خود را میتوانید تبدیل به مودم وایرلس نمایید باید بدانید این کار به سادگی ممکن است. اگر شما تبلت وایفای دارید و یا دوست دارید اینترنت موبایل خود را روی نوت بوک و سایر ابزار به اشتراک بگذارید این مطلب را مطالعه کنید.


    ادامه مطلب ...

صفحات دیگر
 1 2 3 4

 

 

 

 
بازدید امروز:28
بازدید دیروز : 57
افراد آنلاین: 1
بازدید هفته (میلادی) : 652

مجموع کاربران : 5 نفر
سه عضو آخر
estarn
amiryal
masoft

تعداد کل مطالب سایت :72
تعداد کل نظرات ثبت شده :60

بازدید کل


:نوع مرورگر
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)

: زبان سیستم عامل
English

آی پی :
3.236.112.70

 

CopyRight © 2013 Estarn.ir - Design & Programing sosoft